Malíři - Planá

Pokud se chceme dobře starat o svoji nemovitost, musíme občas vymalovat. Jste na stránkách společnosti, která  vyřeší Váš problém v oblasti malování interiérů, stejně tak i kompletní údržby malovaných ploch včetně průběžného a závěreného úklidu a to v Plzni a okolí.

V oboru malířské prace v interiéru se pohybujeme přes 20 let a naší prioritou je kvalitně odvedená práce, což je možné doložit mnoha refencemi.

Jako malíři pokojů se v regionu Plzeň a okolí specializujeme na malby interiérů. Jsme malíři řemeslníci, kteří Vám rádi poskytnou i odborné poradenství v oblasti malování pokojů. Rádi Vám též namícháme barvu přímo na přání, stejně tak i různé vzory a tvary.

Jako malíři pokojů děláme malování jakýchkoliv pokojů – děláme například: malování obývacích pokojů, malování dětských pokojů, malování ložnic, malování kuchyní, malování kanceláří, malování zdravotnických zařízení, malování ordinací, malování čekáren atd.

Malujeme rychle a kvalitně, dodržujeme domluvené termíny a nabízíme též úklid po malování.

 

 

Malování pokojů, interiérů  -  Jak to celé probíhá

Na úvod si s Vámi sjednáme krátkou konzultační návštěvu, na základě které dohodneme termíny a cenu malování. Pokud to bude potřeba, prokonzultujeme a Vámi i drobné úpravy zdiva, sádrování, škrabání, štukování tak aby celkový dojem po dokončení malířských prací byl nepřekonatelný.

 Je jen na Vás zda nám budete chtít pomoci a prostory si pro malování připravíte Vy, a nebo to necháte na nás - jsme schopni zajistit i přípravu pro malování – zakrytí podlah, drobné stěhování nábytku, aby malování mohlo probíhat čistě a rychle.

V domluvený termín nastoupí parta malířů,  která dle dohody začne postupně malovat celé prostory. Malujeme hlavou a s chutí proto nám jde práce rychle od ruky. Pokud je malování na více dní, malované interiér ihned po ukončení malování uklidíme, takže ani nepoznáte, že se u Vás malovalo.

Po dokončení malířských prací provádíme a přímo s Vámi kontrolu, aby malované prostory byli vymalovány přesně podle Vašich představ.

Na malířské, ale i ostatní práce dáváme záruku. Považujeme tento krok za zásadní, neboť si za svojí prací stojíme a jde nám především o spokojenost zákazníka.

 

 

Nabídka služeb malířů Plzeň

Nabízíme veškeré malířské práce, včetně sádrování, škrabání, štukování a drobných oprav zdiva v bytech, školách i v průmyslových prostorech. Pracujeme pouze s kvalitními produkty, což je podmínkou pro pořádně udělanou malířskou práci a jsme přesvědčeni, že čistota při práci, dodržení dohodnutých podmínek (např. konečná cena, termín...) a spokojenost zákazníka je pro nás tou nejlepší vizitkou. Naše služby poskytujeme v Plzni a okolí.

 

 

Kontaktní údaje na malíře Plzeň

Pavel Zadžora

Telefon: +420 606 486 076

E-mail: pavel.zadzora@seznam.cz

Web: www.Malir-Pokoju-Plzen.cz

 

Adresa: Sídliště 810, Třemošná, 330 11